(c) LDD
Het Emmaüshuis, een stille plek in de stad Aalst, viert zijn twintigste verjaardag. Een vrijwilligersgroep van veertig mensen die het Emmaüsshuis een warm hart toedragen. Zij werken graag samen rond het organiseren van activiteiten, voor de permanentie in het winkeltje, voor administratieve taken, voor praktische jobs, om activiteiten te bedenken en uit te werken, voor bestuurlijke taken, voor het bedenken en ontwerpen, om mensen te onthalen. "Met de talenten die we samen hebben proberen we op een creatieve en warme manier antwoord te geven op wat mensen vandaag bezig houdt. We doen dit vanuit onze verbinding met mensen met de wereld", lezen we op hun website.

En die "20 jaar Emmaüs Aalst is met veel warmte ‘ingezongen’, door het begeesterde en begeesterende koor Zingzondag uit Grembergen, bij Dendermonde', laat Jean-Paul Vermassen aan de wereld weten. "Het werd een internationale, muzikale wandeling, dromend van en hopend op licht en liefde. Wat een mooie avond van vriendschap en vrede! Kon heel de de wereld maar zo worden!"

Zoeken

Dekenaal nieuws