Doopschelpjes Baasrode
Zaterdag 3 februari om 17 uur.
Iedereen, in het bijzonder de dopelingen van het voorbije jaar, zijn uitgenodigd om mee te komen vieren.

Op zaterdag 3 februari om 17 uur vieren we in onze kerk Maria Lichtmis of het feest van de Opdracht van de Heer. Zoals elk eerstgeboren joods jongetje werd Jezus in de tempel aan God opgedragen toen hij veertig dagen oud was.

Iedereen, in het bijzonder de dopelingen van het voorbije jaar, zijn uitgenodigd om mee te komen vieren. Dit jaar zijn er dertig kindjes gedoopt in onze kerk. Na de viering krijgen ze het doopschelpje mee naar huis. De eerste communicantjes hebben terzelfdertijd hun tweede inleefviering. En natuurlijk zijn er na de viering pannenkoekjes. Want ‘Op Lichtmis is er geen vrouwtje zo arm of zij maakt haar pannetje warm.’

Iedereen van harte welkom!

Zoeken

Dekenaal nieuws