Eerste Communie
Eerste Communie
Op maandag 1 mei mochten 45 kindjes voor het eerst samen met Jezus aan tafel. Hoe mooi was het deze belangrijke gebeurtenis samen te kunnen vieren! Dank aan alle juffen die hen op weg hielpen. Een speciaal woord van dank aan juf Chris, die er aan hield om op de 1ste dag van haar pensioen de kinderen te begeleiden. Dank aan Tim die de kinderen begeleidde op de piano. Dank vooral aan pastoor Paul die de mis voorging en de kinderen boeide met zijn verhalen over Zacheüs.
Proficiat aan onze 1ste communicanten:
Barreto Alaia, Christiaens Celeste, Cleynens Mara, Cornelis Lars, De Boeck Ciarán, De Boeck Lore, De Boeck Felix, De Coster Robbe, De Koning Siebe, De Nijs Lisanne, De Vos Leon, De Wolf Ralph, Diansangu Wyatt, Dusengimana Anthony, Geerinck Emmelien, Iliano Noah, Jacobs Franne, Janssens Noah, Janssens Charlotte,Lawrence-Ekoh Eliana, Leybaert Lars, Leybaert Liam, Leyman Alexander, Lucas Oona, Luyten Sky, Mannaert Jelena, Mathuys Ameliau, Osselaer Rosalie, Pierlot Bas, Pieters Mäelle, Ronsse Tygo, Rucic Louize, Sarkis Mikael, Staelens Ferre, Steemans Violet, Symons Elyse, Van Beeck Aron, Van de Velde Noah, Van Den Bossche Arne, Van Der Veken Kobe, Van Malderen Jayden, Vanavermaete Rune, Vandevelde Alice, Vanhooimissen Olivia, Veldeman Niel.

Eerste Communie
Eerste Communie

Zoeken

Dekenaal nieuws