Uitnodiging H Vormsel 2022
Dag beste meisjes en jongens,
Beste ouders
Een nieuw schooljaar is begonnen; voor u het 6° leerjaar. U wordt in de loop van het komende jaar 12 jaar. Ook voor u is er iets bijzonders: uw H. Vormsel.
Voor de jongens en meisjes die dit wensen zullen wij tijdens het komende schooljaar een aantal keren samenkomen.

Wij verwachten van u een goede medewerking bij de samenkomsten, meestal een 30 tal minuten voor de mis van het weekend.  Wij verwachten van alle jongens en meisjes dat zij deelnemen aan het samenkomen van de christenen tijdens de Misviering van het weekend om 11.00 uur. Ook u beste ouders worden van harte uitgenodigd om mee te werken aan een goede voorbereiding van uw kind op zijn/haar  H. Vormsel. Wij zoeken daartoe een aantal ouders die willen meehelpen.

De eerste samenkomst is op woensdag 22 september in de kerk van Sint Gillis om 14.00 uur.  Wij bereiden die dag eveneens de Naamopgave voor, die plaats vindt in de zondagsviering van 26 september om 11.00 uur. Ook u beste ouders zijt van harte welkom!  

Wij hopen op een goede samenwerking op weg naar het H Vormsel dat waarschijnlijk zal plaats hebben op 8 mei (?).

Met een hartelijke groet.

De Craene Paul, uw pastoor en de catechisten

 

 

Zoeken

Dekenaal nieuws