Radio, TV, livestreaming

Vanaf Allerzielen, maandag 2 november 2020, zijn publieke liturgische vieringen niet langer toegelaten. Als alternatief vind je op Kerknet een overzicht hoe je via radio, televisie of internet eucharistie kan meevieren. Zij vullen het overzicht steeds verder aan.

Overzicht

Radio 1

Radio 1 zendt de radiovieringen opnieuw uit vanuit de gemeenschap van Keizersberg in Leuven. Op de zondagen met een televisieviering op één (VRT) zal die viering ook op Radio 1 te beluisteren zijn. 

Kerknet

Op de zondagen dat er geen televisieviering is op één (VRT) zal Kerknet de komende weken opnieuw een livestreaming verzorgen (10u) met een beurtrol voor de bisdommen en met telkens de bisschop als voorganger:

08/11, Bisdom Antwerpen
22/11, Bisdom Brugge
06/12, Bisdom Gent
20/12, Bisdom Hasselt
27/12, Aartsbisdom Mechelen-Brussel