Kerstconcert - Sint-Gertrudiskerk (Vlassenbroek)

Kerstconcert 14 december 2019
----------------------------------------------
 
" Vocamabile " was te gast in de Vlassenbroekse Sint- Gertrudiskerk.
Sopraan Evelyne Bohen, mezzo-sopraan Inez Carsauw, tenor Robert Luts en bas-bariton Bruno De Jonghe werden aan de piano begeleid door Marie-Claude Roy.
Deze Canadese pianiste, die sinds 2002 in België woont verving uitzonderlijk Helene Luyten, de vaste pianiste van het gezelschap. Al deze artiesten treden ook individueel op, meer daarover is terug te vinden op hun website. De talrijke aanwezigen werden meegenomen in de tijd en op reis naar verschillende landen. Kortom het werd een gevarieerd programma met liederen die alle betrekking hadden op de kerstperiode.
Liefhebbers van a capella kwamen eveneens aan hun trekken.
Het volgend concert werd reeds aangekondigd. Sopraan Karen Vermeiren komt naar het kerkje van Vlassenbroek op 21 maart 2020 te 19.30u. In dit Lenteconcert zal ze begeleid worden door viool en harp. Alvast een concert om zeker naar uit te kijken!
De sublieme muzikale avond werd traditioneel afgesloten met een fijne babbel in de parochiezaal. Daar werd de dorst gelaafd en de vriendschap aangescherpt.
 
 Een zalig en vredevol kerstfeest gewenst vanwege de organisatoren!