Kerstconcert - Sint-Apolloniakerk (Appels)

Het Sint-Apolloniakoor van Appels, viert zijn 50-jarig jubileum. Op 14 december geeft het koor een kerstconcert, waarvan  een deel van de opbrengst aan het goede doel wordt geschonken, meer bepaald aan ‘Kom op tegen kanker’. In het programma is hier speciaal aandacht aan besteed. Het is niet vreemd dat deze actie plaatsvindt net voor ‘De Warmste Week’ van Studio Brussel. Tijdens het kerstconcert zal men dan ook wat warmte creëren en daarbij denken aan iedereen die op een of andere manier geconfronteerd wordt met kanker. 
Iedereen is van harte welkom.
 

Praktisch: het concert heeft plaats op vrijdag 14 december 2018 om 20 uur in de parochiekerk te Appels. De toegangsprijs bedraagt 12 euro. Kaarten zijn bij mij te verkrijgen of men kan ook nog op de dag zelf aan de ingang betalen. Na het concert kunnen we nog bijpraten bij een drankje in het parochiaal centrum rechtover de kerk.