Samen met hun ouders, familie en onze parochie kwamen de kinderen naar de kerk op zondag 19 juni. Juf Eva vertelde een mooi verhaal, waarin duidelijk werd dat delen leuker is dan alleen van iets te genieten. De communicantjes zongen de pannen van het dak, brachten hun tekstjes en gingen weer te communie onder het waakzaam oog van hun juffen. Terwijl pastoor Paul de mis voorging, hun ouders liefdevol toekeken speelde Tim op de piano.
Na de viering schonk de parochie een usb-stick met de foto’s van de 1ste communie, met dank aan fotografen Patrik en Sofie. Dank aan Maria, met de vrijwilligers van Samana en anderen die zorgden voor een gezellige receptie en de opkuis achteraf.
Dankviering 1ste communie
Dankviering 1ste communie
Dankviering 1ste communie
Dankviering 1ste communie
Dankviering 1ste communie
Dankviering 1ste communie

Zoeken

Dekenaal nieuws