Catechesehoekje: Boodschap van de vormelingen

Wat een gek jaar: verlengde vakantie, online lessen, niet naar de chiro kunnen, geen bijeenkomsten met onze vrienden, dus ook geen catechesebijeenkomsten. Toch willen we onze vormelingen niet los laten. Bij elkaar komen kon niet. Daarom vroegen we aan de vormelingen een boodschap of wens te noteren, iets wat ze aan iedereen wilden vertellen. Dit kon op een kerstster of kerstbal dat hen door het catecheseteam werd doorgestuurd. De bedoeling was om tijdens een bezoek aan de kerk deze ster of kerstbal met hun boodschap aan de kerstboom te hangen. Zo konden we er toch een beetje voor elkaar zijn tijdens de kerstperiode. We wilden onze wensen aan elkaar doorgeven als teken van hoop op weg naar Kerstmis en Nieuwjaar. Een dikke proficiat aan onze vormelingen die gevolg gaven aan deze oproep. Eén van de volgende weken mogen ze terug online catechesenieuws verwachten.

Hierbij enkele van de wensen :
- Vrede op aarde en geen geweld en geen armoede. Iedereen is gelijk.
- Houd vol ! Alles komt goed! Een voorspoedig 2021!
- Ik wens dat iedereen gezond kerst kan vieren!
- Ik hoop dat iedereen gezond blijft!
- Dat al je wensen mogen uitkomen en dat we op 25 april ons vormsel kunnen doen!