Bouw je mee aan een kerk met toekomst?
Nieuwe parochie in Dendermonde mikt met 5 geloofsavonden op een breed publiek.

Info

Deken Jo Mattheys
0497 26 25 35
johan.mattheys@dekenaatdendermonde.be

Flyer

In onze tijd is geloven niet meer vanzelfsprekend. Terwijl mensen vroeger automatisch deelnamen aan het leven van de kerk, van de wieg tot in het graf, kiezen mensen vandaag of ze geloven. Tegelijk vragen heel wat mensen zich af wat dat christelijk geloof dan wel betekent, wat er allemaal gebeurt in die kerk.

De nieuwe parochie in Dendermonde, die alle katholieken uit de regio samenbrengt, wil aan de hand van vijf thema-avonden (een Goddelijk project; een geestelijk project; een feestelijk project; een wervend project; een menselijk project) alle geïnteresseerden de kans geven om dat vrijblijvend te ontdekken. Tegelijk wil ze mensen de gelegenheid bieden even stil te staan te midden van hun soms drukke agenda.

De avonden richten zich dus zowel tot nieuwsgierigen als christenen die hun geloof willen verdiepen.

Praktisch

Locatie

Onze Lieve Vrouw kerk, Onze Lieve Vrouwkerkplein, 9200 Dendermonde

Data

 • Dinsdagavonden
  23 november 2021
  7 december 2021
  1 februari 2022
  15 februari 2022
 • woensdagavond
  9 maart 2022.
 • Telkens van 20u. tot 22u. (onthaal vanaf 19.30u.)

Deelname is gratis.

Om deel te nemen dien je in te schrijven zodat we de samenkomsten coronaveilig kunnen organiseren. Dit kan heel makkelijk hieronder.

Conform de Privacywet van 8 december 1992 (B.S. 13 maart 1993) dient de belanghebbende in te stemmen met de verwerking van zijn persoonsgegevens in een bestand. (algemene verordening gegevensbescherming (EU) 2016/679 VAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD van 27 april 2016)

De parochie verplicht er zich toe deze gegevens niet door te geven aan derden.

De belanghebbende heeft steeds het recht om dit bestand in te zien en te laten wijzigen.

Persoonsgegevens *
Mijn persoonsgegevens mogen verwerkt worden in een bestand voor de geloofsavonden.
Publicaties *

Ik stem ermee in dat mijn naam en de namen van de personen die ik inschrijf gepubliceerd worden in publicaties van de parochie, het parochieblad, Kerk & Leven enz. of websites van de parochie naar aanleiding van de geloofsavonden.

Foto's en beeldfragmenten *

Ik geef toestemming tot het maken en gebruiken van foto's en beeldfragmenten voor gebruik in publicaties van de parochie, het parochieblad, Kerk & Leven enz. of websites van de parochie naar aanleiding van de geloofsavonden.

Pastorale informatie *

Ik geef toestemming dat pastorale informatie aan mij wordt bezorgd.

Technische mededeling

Mogen we je vragen om al de gegevens die je hebt ingevuld nog eens na te kijken voor het verzonden wordt naar het secretariaat.​​​​​

Na het verzenden ​​even geduld... 

Het verwerken van alle gegevens kan even tijd in beslag nemen, dus even geduld en niet meermaals op verzenden klikken.

Stel je vast dat het scherm opgeladen is, maar er niks gebeurd is, controleer dan alle velden.
De velden die in het rood zijn aangeduid zijn dan ofwel nog niet ofwel niet correct ingevuld.

De verwerking is voltooid van zodra je een bevestigingsscherm krijgt.

Zoeken

Dekenaal nieuws