Benoeming E.H. Johan Mattheys

E.H. Johan Mattheys, deken van het dekenaat Dendermonde, pastoor-moderator van de parochie in Dendermonde en pastoor  van Appels Sint-Apollonia, Dendermonde Onze-Lieve-Vrouw, Dendermonde Sint-Gillis-Binnen, Mespelare Sint-Aldegonde, Oudegem O.L.V.-Hemelvaart, Schoonaarde, O.L.V. van 7 Weeën en Sint-Jozef, wordt op 1 januari 2020 ook benoemd tot pastoor van Baasrode Sint-Ursmarus, in opvolging van E.H. Paul De Craene die pastoor blijft van Dendermonde Sint-Jozef Arbeider, Dendermonde Boonwijk O.L.V. van Zwijveke, Sint-Gillis-Dendermonde Sint-Gillis, en Sint-Gillis-Dendermonde (Lutterzele) Sint-Lutgardis.

E.H. Johan Mattheys wordt op 1 januari 2020 ook pastoor van Baasrode-Briel O.L.V.-Hemelvaart, in opvolging van E.H. André Van Duyse die eervol ontslag bekomt en op rust gaat, en pastoor van Vlassenbroek Sint-Gertrudis, in opvolging van Kan. Roger Van den Berge die eervol ontslag bekomt en op rust gaat.