Kerkraden

Appels - Sint-Apolloniakerk

Voorzitter: Joos Louis 
Secretaris: Van Hecke Dirk 
Penningmeester: De Vos Jos 
Leden: Rogiers Luc,Van Buggenhout Luc, Johan Mattheys

Baasrode - Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaartkerk (Briel)

Voorzitter: Willy Somers
Secretaris: Eddy Van den Bosschen
Schatbewaarder: Marie-Louise Moens
Leden: Alfred D'Hooghe en Dirk Hermans.

Baasrode - Sint-Gertrudiskerk (Vlassenbroek)

Voorzitter: José Daman
Secretaris : Maarten Bes
Penningmeester : Robert Seghers
Leden : Magda D'Hondt, Raf Steyaert, Roger Van den Berge (lid van rechtswege)

Baasrode - Sint-Ursmaruskerk

Voorzitter: Chris Oosterlinck
Secretaris: Dirk De Decker
Penningmeester:Pieter D'Hollander
Leden: Ivo Geysen, Koen Dietvorst en Paul De Craene.

Dendermonde-Centrum - Onze-Lieve-Vrouwekerk (dekenale kerk)

Voorzitter: Etienne Van Hecke, etiennevanhecke1948@gmail.com
Secretaris: Marie de Bruyn, marie.de.bruyn@skynet.be
Penningmeester: Robert Korte
Leden: Johan Mattheys, Jan Beckers, Chantal Louwagie

Dendermonde-Centrum - Sint-Egidiuskerk (Sint-Gillis-Binnen)

Voorzitter: Christian Van Stechelman, christianvnst@hotmail.com
Secretaris: Pierre De Mey, pierre@gdwdemey.be
Penningmeester: Jaak Brys
Leden: Johan Mattheys, Piet Moens, Bert Pauwels

Dendermonde-Centrum - Sint-Jozef Arbeiderkerk (Keur)

Voorzitter: Albert De Smet
Secretaris: Jan Van Weyenbergh
Penningmeester: Sigrid Roelandt
Leden: Charles Gysens, Janusz Bletek en Paul De Craene

Grembergen - Sint-Margaretakerk

 

Mespelare - Sint-Aldegondiskerk

Voorzitter: Roger Steeman
Secretaris: Simonne Declerck
Penningmeester: Raf Meganck
Leden : Johan Mattheys, Godelieve Van Verre, Rita De Vleeschouwer

Oudegem - Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaartkerk

Voorzitter: Walter Deygers
Secretaris: Paul Van Royen
Penningmeester: Gunther De Bock
Leden : Johan Mattheys, Michel Roggeman, Paul Van Steen

Schoonaarde - Onze-Lieve-Vrouw van 7 Weeën en Sint-Jozefkerk

Voorzitter: Annie Van den Berghe, Langestraat 16, 9200 Schoonaarde
Secretaris: Kris Moens, Nieuwstraat 27, 9200 Schoonaarde
Penningmeester: Guido Antheunis, Eegene 123, 9200 Schoonaarde
Leden: 
Irma Heyvaert, Eegene 84, 9200 Schoonaarde
Dirk D'Hondt, Schoonaardebaan 104, 9200 Schoonaarde

Sint-Gillis-Dendermonde - Onze-Lieve-Vrouw van Zwijvekekerk (Boonwijk)

Voorzitter:Rik Vermeir 
Secretaris: Erna De Smedt
Penningmeester: Brigitte Van de Velde
Leden: Louis Van Rossem, Micheline Zaman, en Paul De Craene

Sint-Gillis-Dendermonde - Sint-Egidiuskerk (Sint-Gillis-Buiten)

Voorzitter: Paul Van Herpe
Secretaris: Lucille Govaert
Penningmeester: Bert Van Wezemael
Leden: Thérèse Van Gucht, Lies Cleemput, Paul De Craene

Sint-Gillis-Dendermonde - Sint-Lutgardiskerk (Lutterzele)

Voorzitter: Hubert Brusselmans
Secretaris: Nadine Buyle
Penningmeester: Eddy Van Gucht
Leden: Marie-Jeanne Rawoens, Dirk Abbeloos, Paul De Craene